Продавець Интернет-магазин зоотоваров "all-birds". Товары для домашних животных с доставкой по Украине. розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
408 відгуків

Корми тваринного походження

Корми тваринного походження

03.10.12

Корми тваринного походження збагачують раціон папуг повноцінним протеїном і частково вітамінами, а деякі — містять досить багато мінеральних речовин. Протеїн служить основним постачальником повноцінних білків, які є єдиним будівельним матеріалом організму, так як нові клітини можуть утворюватися тільки з білків. А найбільшою біологічною цінністю мають білки тваринного походження.

Варене куряче яйце— один з найбільш повноцінних кормів тваринного походження, який містить, крім протеїну, безліч вітамінів і мінеральних солей. Це незамінний корм для пташенят, особливо в перші дні їх життя. Дорослі папуги також повинні періодично отримувати варене яйце для поповнення протеїну в організмі. Але в силу високої поживності цього корму не слід часто включати його в раціон птахів, особливо при клітинному утриманні. Виняток становлять періоди линьки і підготовки до гніздування, а при вигодовуванні пташенят цей корм дають щодня. Існує кілька способів згодовування вареного яйця папугам, але найбільш поширені наступні:

  • Яйце разом зі шкаралупою ріжуть на 2 або 4 частини і кладуть в годівницю; папуги отримують одночасно з яйцем і його шкаралупу як мінеральну підгодівлю.
  • Яйцо трут на терке или мелко рубят ножом, к нему добавляют тертую морковь и 1—2 столовые ложки толченых белых сухарей, манной крупы или отрубей. Все это перемешивают так, чтобы получилась рассыпчатая смесь, и в таком виде скармливают попугаям. Удобство этого способа заключается в том, что птицам, приученным поедать такую смесь, очень легко включать в нее различные лекарственные препараты (как жидкие, так и порошки), концентрированные витамины, травяную и хвойную муку, мясокостную и костную муку и т. д.

Багато любителі використовують таку суміш для привчання папуг до нового виду корму, потроху включаючи його до складу цієї суміші. Кількість компонентів суміші може бути значно збільшена в залежності від того, який вид корму любитель вважає за потрібне ввести в раціон своїх птахів.

М'ясо і м'ясні продукти — также корма с высоким содержанием животного протеина. С этим видом корма следует обращаться очень осторожно, т. е. не вводить в рацион попугаев без крайней необходимости. А если такая необходимость возникает, то доля мясных продуктов в рационе должна быть минимальной. Для этой цели лучше использовать субпродукты — сердце, печень, почки. Печень богата витаминами и минеральными солями. Можно скармливать и постное мышечное мясо. Все мясные продукты дают в вареном виде, кусочками или провернутыми через мясорубку. Провернутое мясо можно включать в состав яичной смеси (см. выше). Згодовування м'ясних продуктів буває необхідно при вирощуванні курчат крупних видів папуг або видів, які використовують при вигодовуванні пташенят різних комах. Не слід згодовувати папугою смажені м'ясні продукти, а також ковбаси та сосиски, так як вони містять консерванти. М'ясо-кісткове та кісткове борошно — хороший джерело протеїну, кальцію і фосфору. Її можна включати до складу мінеральних підживлень, так і в яєчну суміш. Кількість борошна на 100 р такої суміші не повинна перевищувати 3-5 р.